لوگو سید مجید نبوی

مشاوره حضوری

در بین افرادی که مسئله حقوقی دارند علاوه بر اشخاصی که قبل از دادن وکالت از مشورت وکیل استفاده می کنند، کسانی هم هستند که به دلایلی نظیر عدم توانایی پرداخت حق الوکاله، علاقه مندی به یادگیری، داشتن اطلاعات حقوقی به صورت خودآموز، تمایل دارند خود امور حقوقی شان را پیگیری کنند. این افراد معمولاً برای مشاوره به وکلای دادگستری مراجعه می کنند. صرف نظر از اینکه این کار به خودی خود کار پسندیده ای است و باید در همه امور با اهل فن و صاحبان نظر مشورت نمود، امور حقوقی حساسیت بیشتری دارد چرا که دایره شمول آن همه مشاغل و حرف و تمامی شئون زندگی انسان را در بر می گیرد.

در تعالیم دینی ما در خصوص مشورت تاکید فراوانی شده است و بناء عقلا نیز بر این منوال است و از طرفی نظر به اینکه پیشگیری بهتر از درمان است، چنانچه هموطنان در امور حقوقی خود قبل از هر اقدامی از مشورت یک حقوقدان بهره مند شوند مانع ایجاد خسران خواهند شد. صرفاً در صرفه اقتصادی مشورت، همین بس که انبوهی از پرونده های مطروحه در محاکم، چنانچه اصحاب دعوی قبلاً برای مسئله مطروحه مشورت می گرفتند منجر به دعوی نمی شد و کم نیستند افرادی که افسوس می خورند که چرا قبل از اقدام به امر حقوقی از نظر یک وکیل استفاده نکرده و گرفتار یک پروسه طولانی و پیچیده دادرسی برای احقاق حق تضییع شده خود هستند.

اموری که معمولاً مردم با آنها روبرو می شوند و متاسفانه به شکل عرفی و سنتی و با رسوب ذهنی از داده های غیر قابل اتکا اقدام می نمایند، اقداماتی نظیر انعقاد قرارداد های اجاره ، بیع، مشارکت و غیرو است و همچنین اعمالی که در قانون جرم انگاری شده و افراد جاهل به آن ها هستند و یا اینکه در مقابل عملی که از سوی کسی سر زده اقدام به دفاع نامناسب نموده و نهایتاً موجبات ضرر و زیان برای خود یا دیگران را فراهم آورده و خود را در مظان اتهام قرار می دهد. حداقل فایده مشورت برای مردم گذشته از خطرات نتایج سوء فوق الذکر، صرفه جویی در وقت و هزینه است.

در این وب سایت سازوکار ارائه خدمات مشاوره در امور مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی، اداری فراهم شده است که با برقراری ارتباط با وکیل هم به صورت تلفنی و هم به نحو مکاتبه ای از مشورت وکیل دادگستری استفاده خواهید نمود.          

 

مشاوره حضوری

نام(Required)
لطفا تلفن همراه خود که دارای شبکه های اجتماعی نیز هست را وارد نمایید